IdeeënbusLamp Lid worden? Contact Route Registreren Inloggen

Nederlands Kampioenschap

Heren senioren

1980 Bert van der Helm
1979 Bert van der Helm
1977 Bert van der Helm
1976 Bert van der Helm
1974 Bert van der Helm
1973 Bert van der Helm
1972 Bert van der Helm
1971 Bert van der Helm
1969 Bert van der Helm
1968 Bert van der Helm
1967 Bert van der Helm
1966 Bert van der Helm

Dames senioren

1990 Mirjam Hooman-Kloppenburg

Jongens junioren

2010 Ewout Oostwouder
2006 Simon Goessens
1981 Sjoerd Meijer
1980 Patrick Swier
1977 Frits Kantebeen
1970 Anton Will van Zoelen
1969 Anton Will van Zoelen
1967 Anton Will van Zoelen

Meisjes junioren

2013 Kim Vermaas
1980 Stephine van Gennip
1976 Sandra de Kruijff

Jongens aspiranten

2006 Olivier Altenburg
2003 Simon Goessens
1979 Sjoerd Meijer

Meisjes aspiranten

2011 Kim Vermaas
2010 Kim Vermaas
1984 Patricia de Groot
1983 José Bakker
1982 Ellen Bakker

Jongens pupillen

2000 Simon Goessens
1978 Sjoerd Meijer

Meisjes pupillen

2009 Kim Vermaas
2008 Kim Vermaas
1982 José Bakker
1981 José Bakker

Jongens welpen

1994 Bader LFatmi

Meisjes welpen

1980 José Bakker

Heren dubbel senioren

1983 Patrick Swier (met Hans Lingen)
1982 Bert van der Helm (met René Hijne)
1980 Bert van der Helm (met Han Gootzen)
1978 Bert van der Helm (met Nico van Slobbe)
1977 Bert van der Helm/Anton-Will van Zoelen
1974 Bert van der Helm (met Nico van Slobbe)
1972 Bert van der Helm (met Nico van Slobbe)
1970 Gerard Bakker sr/Bert van der Helm
1967 Ed van den Berg (met Frans Schoofs)
1966 Gerard Bakker sr/Bert van der Helm)
1961 Gerard Bakker sr (met Jaap van Hummel)

Dames dubbel senioren

2015 Kim Vermaas (met Britt Eerland)

1999 Floor Tebbe (met Dong Li)

1988 Patricia de Groot (met Emily Noor)

1983 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1982 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1981 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1980 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1979 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1978 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1977 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

1976 Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop)

 

Gemengd dubbel senioren

2015 Kim Vermaas (met Rajko Gommers)

1990 Mirjam Hooman-Kloppenburg/Gerard Bakker jr   
1986 Gerard Bakker jr (met Bettine Vriesekoop)
1985 Gerard Bakker jr (met Bettine Vriesekoop)
1983 Sandra de Kruijff/Patrick Swier
1982 Patrick Swier (met Bettine Vriesekoop)
1980 Bert van der Helm (met Ine Willems)
1977 Bert van der Helm (met Mieke Artz)
1970 Bert van der Helm (Aukje Wynia)
1969 Ellen Kort/Bert van der Helm   
1967 Ellen Kort/Bert van der Helm  
1966 Ellen Kort/Bert van der Helm

Jongens dubbel junioren

2015 Ids van der Werf / Tiis van der Werf

2009 Olivier Altenburg/Thomas Bénit
2006 Simon Goessens/Steffen Greup
1985 Peter Paul de Vrind (met Jos Verhulst)
1982 Sjoerd Meijer (met Robert de Groot)
1981 Sjoerd Meijer (met Henk van Spanje)

Meisjes dubbel junioren

2013 Kim Vermaas (met Nikki Eerland)
1987 Patricia de Groot (met Gerdie Keen)
1986 Patricia de Groot (met Gerdie Keen)

Jongens dubbel aspiranten

2001 Simon Goessens/Pim Mostert  
1979 Sjoerd Meijer (met Henk van Spanje)
1978 Patrick Swier (met Erik van Rossum)

Meisjes dubbel aspiranten

2011 Kim Vermaas (met Marieke van der Kamp)  
1995 Floor Tebbe (met Wendy Snijders)
1984 Patricia de Groot/José Bakker
1982 Ellen Bakker (met Claudia Verschoor)
1978  Stephine van Gennip (met Vivian Blanckaert)

Jongens dubbel pupillen

1999 Pim Mostert (met Freddy Gan)

Meisjes dubbel pupillen

2009 Kim Vermaas (met Vienna Pasmans)
2008 Kim Vermaas (met Nikki Eerland)
1983 Patricia de Groot (met Gerdie Keen)
1982 Patricia de Groot (met Gerdie Keen)

Jongens dubbel welpen

1997 Pim Mostert/Steven van den Berg

Meisjes dubbel welpen

1981 Patricia de Groot (met Gerdie Keen)
1980 José Bakker (met Barbara Fassotte)